Polski Związek Wędkarski

UWAGA! – Drużynowe GPO 2 w dniu 05.05.2024 r. – Puchar Wiosny – Przeniesiona na termin rezerwowy 08 września 2024 r.

Informujemy, że ze względów na nie wystarczającą ilość stanowisk do zorganizowania zawodów drużynowych spowodowana brakiem dojazdu do stanowisk okręgowe zawody wędkarskie Drużynowe GPO 2 – Puchar Wiosny z dnia 5.05.2024 r. zostają przeniesione na termin rezerwowy. Rokowania do przeprowadzenia zawodów były pozytywne jednak po inwentaryzacji stanowisk okazało się, że nie jesteśmy w stanie zapewnić dogodnych warunków dla wszystkich drużyn.

Termin rezerwowy to 08 września 2024 r.

Dokonana już płatność za zawody w dniu 5.05.2024 r. zostanie automatycznie przeksięgowana na 8.09.2024 r. Na prośbę zgłoszonej drużyny wpłata może zostać zwrócona. W sprawie zwrotu wpłaconych środków należy napisać wiadomość e-mail na adres sport@pzw.z.gora.pl o przykładowej treści:

„W związku z przeniesieniem zawodów drużynowe z 5.05.2024 r. GPO 2 – Puchar Wiosny na termin rezerwowy drużyna ………………  w składzie ……………………….. zwraca się  o zwrot startowego”.

Za utrudnienia przepraszamy.